Sacentāmies naglu sišanā 2016 (14.10.2016)

13.oktobrī Karjeras nedēļas ietvaros J.Čakstes Liepājas 10.vidusskolā notika ikgadējais ātrnaglošanas konkurss „Sit trāpīgi!”. Čempionāts pulcēja vairākus dalībniekus no gandrīz visām Liepājas skolām lai mudinātu, rosinātu un motivētu skolēnus radoši izpaust savas prasmes. Sīvā konkurencē Liepājas 8.vidusskola ieguva 3.vietu (Signija Šenberga – 7.B, Uvis Aizporis – 8.A, Gints Elviņš – 8.A, mājturības un tehnoloģiju skolotājs Jānis Rudzītis) skolu komandu kopvērtējumā, kā arī 1.vietu (Signija Šenberga – 7.B) individuālajā pārbaudē meiteņu kategorijā. Liels paldies organizētājiem un visiem dalībniekiem!

[Not a valid template]

Foto: Hardijs Kulmanis
Informāciju sagatavoja: Jānis Rudzītis

Noslēdzas karjeras nedēļa (14.10.2016)

Karjeras nedēļas noslēgumā skolēniem bija iespēja satikt divus skolas absolventus – Sevdu Kerimovu, kas jauniešus iepazīstināja ar medicīnas profesiju plusiem un mīnusiem un Dāvi Paipu, kas pastāstīja par Ovi Watch rašanos, darbību un biznesa vidi Liepājā.

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Dina Brence

Tikšanās ar Valdi Melderi (14.10.2016)

13. oktobra vakarā Liepājas 8. vidusskolas zāli piepildīga Liepājas pedagogi un Liepājas 8. vidusskolas audzēkņu vecāki, jo skola karjeras nedēļas ietvaros bija parūpējusies par īpašu lekciju – Izglītojoši izklaidējošu humoršovu par attiecībām un komunikācijas lomu to veidošanā. Ar stāstiem no personīgās pieredzes radio Skonto runas vīrs Valdis Melderis lika aizdomāties, kāpēc mēs zinām, kā vajag, bet mums ne vienmēr sanāk. Apgalvojot, ka pēc šīs lekcijas mēs zināsim, ko darīt, lai mūsu teiktais sasniedz mērķi!
Klātesošie pēc lekcijas ar smaidu sejā teica milzu paldies lektoram un atzina, ka lekcijā valdījusi sirsnība, motivācija un sajūta, ka tiek runāts tieši par manu dzīvi!

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Dina Brence

Karjeras nedēļas 3 diena (12.10.2016)

Šodien mūsu skolā Karjeras nedēļas ietvaros vidusskolēniem bija iespēja satikt un parunāties ar 3 radošiem, populāriem un ļoti apņēmīgiem profesionāļiem – Liepājas teātra aktieri Gati Maliku, mūziķi un dziesmu autoru Tomu Bokumu, uzņēmēju un deputātu – Arni Kvietkauski.

[Not a valid template]

Informāciju sagatavoja: Dina Brence

Valdis Melderis viesosies Liepājas 8.vidusskolā (11.10.2016)

KN2016_logo_ar_fonuLiepājas 8. vidusskola šogad Karjeras nedēļai gatavojusies īpaši rūpīgi, lai ko jaunu un interesantu apgūtu ne vien skolēni, bet arī skolotāji un vecāki. Bērni tikās ar Liepājas kanisterapijas komandu un trīs ļoti gudriem suņiem – uzzinot par profesijām, kurās tiek strādāts sadarbībā ar suņiem. Savukārt 13. oktobrī plkst. 18.00 Liepājas 8.vidusskolā gaidāms motivējošs, smieklu un zināšanu pilns vakars kopā ar Valdi Melderi!

13. oktobrī plkst. 18.00 Liepājas 8. vidusskolas zālē notiks lekcija skolotājiem, audzēkņiem un vecākiem “Efektīva komunikācija” kopā ar Radio “Skonto” rīta programmas vadītāju Valdi Melderi.

Skatīt raksta avotu

Karjeras nedēļas atklāšana (11.10.2016)

Vakar skolā tika atklāta Karjeras nedēļa 2016 ar īpašu tikšanos – pie mums ciemojās Liepājas kanisterapijas komanda un tās koordinators Ingars Gudermanis un 3 ļoti gudri suņi. Bērniem bija iespēja gan uzzināt par profesijām, kurās strādā suņi, gan uzzināt kas ir kanisterapija, gan pārbaudīt, cik gudri un labi apmācīti ir šie suņi. Bērni ar prieku izmantoja iespēju piedalīties dažādos trikos, samīļot suņus un pat pārvarēt no bailes no suņiem!

[Not a valid template]
Informāciju sagatavoja : karjeras konsultante Dina Brence

ES BŪŠU…darba tirgū (10-14. oktobris) (03.10.2016)

KN2016_logo_ar_fonu

 Pasākuma plāns karjeras nedēļai