Neklātiene/tālmācība

Liepājas Rietumkrasta vidusskola – ir vienīgā vidusskola Liepājā, kur iespējams mācīties tālmācībās vai neklātienēs programmās bez maksas!!!

Tālmācībā ir iespēja mācīties no jebkuras vietas pasaulē. Mācies sev ērtā laikā, Mācies sev ērtā tempā. Apvieno skolu ar sportu, vaļaspriekiem, ģimenes lietām, darbu.

Tu esi sportists, meklē darbu vai strādā, Tev grūti mācīties kolektīvā – Tieši Tev ir piemērots mācības process tālmācībā.

Vai Tu zināji, ka Liepājas Rietumkrasta vidusskola saviem topošajiem vidusskolēniem, kuri plāno mācīties tālmācībā vai neklātienē piedāvā 2 programmas? Pie mums vari apgūt – Uzņēmējdarbības un jurisprudences, Sociālās zinātnes un komunikācijas.

Ja Tu:

<< Esi domājis par darbu finanšu jomā vai bankā?
<< Domā, ko dara jurists, advokāts, notārs, prokurors?
<< Uzskati sevi par līderi? Esi vērsts uz attīstību, personisko izaugsmi un patīk izaicinājumi? – nāc mācīties Liepājas Rietumkrasta vidusskolā Uzņēmējdarbības un jurisprudences tālmācības vai neklātienes programmā.

Ja Tu:

<< Esi domājis, ko sociālo tīklu saturu veidotājs dara savā ikdienā?
<< Vēlies saistīt savu ikdienu ar cilvēkiem un medijiem? Esi komunikabls un Tevi aizrauj valodas?
<< Tevi saista un interesē rakstnieka, žurnālista un sabiedrisko attiecību speciālista darbs? – nāc mācīties Liepājas Rietumkrasta vidusskolā Sociālās zinātnes un komunikācijas tālmācības vai neklātienes programmā.

Tas ir iespējams tepat,  Liepājas Rietumkrasta vidusskolā, apgūsti mācību saturu kopā ar lieliskiem skolotājiem, kuriem rūp un ir svarīga Tava izaugsme. Mācību nodarbības notiks Moodle platformā, kurā skolotāji piedāvā daudzveidīgus mācību materiālus un pārbaudes darbus.

Skolas sirds ir uz sadarbību vērstā administrācija, atsaucīgie pedagogi, radošais atbalsta personāls un rūpīgie tehniskie darbinieki. Kļūsti arī Tu par Liepājas Rietumkrasta vidusskolas kopienas dalībnieku un veido skolas dvēseli košu, radošu, veselīgu un prieka pilnu. Mūsu vērtības ir cieņa, atbildība un sadarbība.

Aicinām Tevi pievienoties mūsu vidusskolēnu pulkam, lai sāktu mācīties 10.klasē.

Ja Tev ir nepabeigta vidējā izglītība, mēs pielīdzināsim iepriekš iegūtos vērtējumus un Tu varēsi turpināt mācības 11. vai 12.klasē. Mūsu skolā ir iespēja pabeigt DIVAS klases gada laikā.

Dokumentus mācībām skolā pieņemsim no 26.jūnijā skolas kancelejā darba dienās no plkst.10.00  līdz 14.00. Par citiem laikiem, lūdzam, iepriekš zvanīt – 63484369.

Nepieciešamie dokumenti:

<< apliecība par pamatizglītības iegūšanu un sekmju izraksts;
<< personu apliecinošs dokuments (oriģināls);
<< personas lietas/liecības/sekmju izraksts/sertifikāti;
<< medicīnas karte – veidlapa nr.026/u;