Veiksmīgas karjeras ABC (03.12.2019)

Vakar vidusskolēniem bija iespēja piedalīties karjeras nodarbībā “Veiksmīgas karjeras ABC” projekta 8.3.5.0/16/I/001 ietvaros.
Nodarbībā skolēni apguva kā paaugstināt savu personīgo ieguldījumu mērķu sasniegšanai, kā veidot un strukturēt savu domāšanu, lai sava karjeras plāna realizācija būtu pēc iespējas veiksmīgāka, kā arī izprast kādi kritēriji nosaka veiksmi karjerā.
Personības izaugsmes treneris vienkāršā un saprotamā veidā  sniedza skolēniem atbildes uz tādiem jautājumiem, kā: Kas ir karjera un kādu karjeru var saukt par veiksmīgu? Kādi elementi veido veiksmīgu karjeru? Kur slēpjas tās noslēpums, kādēļ vieni to sasniedz viegli un rotaļājoties, savukārt citiem tā ir sarežģīts labirints?  Kā arī skolēni personības trenera vadībā izspēlēja spēles dažādu lietu izpratnes veicināšanai. Personības treneris rosināja skolēnus saskatīt, ka Skola ir ideālākā vieta, kur uzsākt karjeru.

Informāciju sagatavoja un fotografēja: D.Brence

FacebookTwitter