RTU studijas programmas “Muitas un nodokļu administrēšana” iespējas (24.11.2022)

22.novembrī J. Čakstes 10. vidusskolā viesojās Rīgas Tehniskās universitātes mācībspēku pārstāvji, kuri nodrošina bakalaura studiju programmas “Muitas un nodokļu administrēšana” apguvi. Studiju programma veidota sadarbībā ar Pasaules Muitas organizāciju (PMO) un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) nodokļu un muitas iestādēm. Tā ir unikāla Latvijā, arī Eiropā līdzīgas programmas nav. Arī mūsu skolas skolēni izmantoja izdevību, lai iepazītu vairāk gan universitātes piedāvāto, gan konkrētās studiju programmas saturu. Tikšanās gaitā skolēni vairāk iepazina programmas specifiku, uzzināja par muitas darbību un kādas ir potenciālas darba vietas pēc studiju programmas pabeigšanas.

Informāciju sagatavoja: Elīna Tapiņa pedagogs karjeras konsultants

FacebookTwitter