Iepazīst AE Partner darbu (26.04.2023)

20.aprīli Liepājas 8. vidusskolas 3. a un 3. b skolēni devās uz uzņēmumu AE Partner, kur noris automatizācijas un vadības sistēmu ražošana.

Mūs sagaidīja uzņēmuma pārstāvji un sapulču zālē tikām iepazīstināti ar uzņēmumu – darbības joma, vērtības, statistiku par nodarbināto cilvēku skaitu ap 66 dažādās profesijās. Interesanti skolēniem šķita inženieri, elektoriekārtu montētāji, IT speciālisti, mārketinga speciālisti un ražošanas vadītāji, jo bija nepieciešams saprast, ko viņi darba un kāda izskatās viņu darba ikdiena uzņēmumā.

Skolēni darbinieku pavadībā iepazina lielāko daļu ražošanas posmu un saprata, ka darbs uzņēmumā noris labā darba vidē, viss ir strukturēts un tiek domāts par darbinieku labsajūtu.

Apkopojot skolēnu viedokli, viennozīmīgi tika secināts, ka skolēniem ir jāredz dažādas darba vietas, lai saprastu vai profesija un darba vide ir piemērota vai nav. Sevišķi skolēni novērtēja uzņēmuma sniegtās iespējas darbiniekiem ārpus darba laika, lai darbinieki varētu pilnveidot sevi.

Sakām lielu paldies visiem AE Partner darbiniekiem, kurus satikām un mārketinga nodaļas vadītājam Raitim Rozem un mārketinga speciālistei Anitai Smilkts par interesanto ekskursiju.

Informāciju sagatavoja : Elīna Tapiņa pedagogs karjeras konsultants

FacebookTwitter