Konkurss „Misija V” (09.06.2023)

2023.gada 25.maijā Liepājas Olimpiskajā centrā notika konkursa „Misija V” finālsacensības. Tajās no mūsu skolas piedalījās 7.a un 7.b klase. Konkursa mērķis bija pozitīvā un atraktīvā veidā rosināt skolēnus domāt par ieguvumiem nesmēķējot, radīt izpratni par smēķēšanas kaitīgumu.
Konkursa pirmajā kārtā pie skolēniem viesojās Liepājas Atkarību profilakses centra pārstāvji, skolēni izveidoja komandu, izdomāja komandas nosaukumu, ievēlēja kapteini. Komandai bija uzdots mājas darbs-jāizveido infografika, kurā aicina cilvēkus nesmēķēt. Mūsu skolas izveidotās infografikas tika atzinīgi novērtētas :7.b klase ieguva 2.vietu, 7.a klase – 3. vietu.
Konkursa finālsacensībās 11 komandām bija jāveic dažādi uzdevumi: puzles likšana, viktorīna, faktu atcerēšanās, torņa celšana no klucīšiem un citas aktivitātes. 7.a klase izcīnīja 5.vietu, 7.b klase – 10. vietu.
Paldies skolēniem par centību un neatlaidību, īpašs paldies līdzjutējiem no 7.a, 7.b un 8.b klases!

Informāciju sagatavoja: 7.a klases audzinātāja Ilze Ruņģevica

FacebookTwitter