Iespējas jauniešiem – mācību iespējas ASV un brīvprātīgais darbs, tā nozīme (20.03.2024)

HEI, jaunieti!
Sadarbībā ar ASV vēstniecību, 20. martā pulksten 17:00 Liepājas Jauniešu mājā norisināsies izzinoša un izglītojoša nodarbība, kuras laikā :
jaunieši varēs iepazīt diplomāta karjeru sarunā ar ASV diplomātu Keilu Vāgneru;
kā arī izzināt visu vēlamo par apmaiņas un mācību programmām ASV, ko piedāvā Vēstniecība (Flex Programm, Bendžamina Franklina stipendijas, Hūberta Hamfrija stipendiju programma u.c.)
Pieteikšanās : ej.uz/macies_asv

 
Aicinām jauniešus no visas Latvijas uz pasākumu par jauniešu brīvprātīgo darbu pašvaldībās un nacionālā līmenī, lai sadzirdētu jauniešus un veidotu dialogu!
Biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna” (Delna) 2024. gada 22. martā no plkst. 15.00 līdz plkst. 18.30 organizē pasākumu “JAUNIETIS BRĪVPRĀTĪGAJĀ DARBĀ – IEGULDĪJUMS NĀKOTNĒ”, kas notiks klātienē Liepājas jauniešu mājā (Kungu iela 24) un tiešsaistes platformā “ZOOM”.
Pasākumā tiksimies ar pieredzējušiem brīvprātīgajiem, lēmumu pieņēmējiem un jauniešiem, lai diskutētu par brīvprātīgā darba sniegtajām iespējām un radītajiem izaicinājumiem, kā arī turpmākajiem darbiem brīvprātīgā darba veicināšanai jauniešu vidū.
Pasākuma programma:
15:00 Ievadvārdi no Delnas un jauniešiem�
15:30-16:30 Paneļdiskusija “Brīvprātīgais darbs Latvijā: iespējas un izaicinājumi”�
16:45-17:30 Paneļdiskusija “Pašvaldība – brīvprātīga darba pieredzes sākums”�
17:30-18:00 Ideju vētra, lai ar visu klātesošo līdzdalību meklētu atbildes uz jautājumu – kā turpmāk veicināt jauniešu iesaisti brīvprātīgajā darbā?�
18:00-18:30 Ideju apkopošana un jaunatnes dialoga noslēgums
Aicinām jauniešus, lēmumu pieņēmējus, kā arī ikvienu, kam interesē brīvprātīgais darbs, pievienoties pasākumam!
Reģistrēties līdz 20. martam iespējams šeit – ej.uz/DELNAJaunatnesDialogs

 
FacebookTwitter