Sarunu vakars “Pret straumi” (27.05.2024)

 

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā arvien aktuālāka kļūst sabiedrības mentālā veselība un arvien biežāk rodas jautājumi, kā ar šiem izaicinājumiem tikt galā. Tādēļ Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas akadēmijas Kultūras vadības 2. kursa studente Laura Rutkovska Studiju darba ietvaros sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāles projektu vadītāju Lailu Betheri un Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas filiāles Valtera bibliotēkas vadītāju Ēriku Korāti trešdien, 29. maijā no plkst. 18:00 organizē sarunu vakaru “Pret straumi” LCZB Valtera bibliotēkā Krūmu ielā 29. Diskusijā piedalīsies bērnu un pieaugušo ārsts – psihiatrs, Piejūras slimnīcas galvenā ārste Evija Siliņa. Sarunu laikā plānots aktualizēt tādus jautājumus kā bipolāri afektīvo traucējumu pirmās izpausmes, atkarību veidošanās, atbalsta saņemšana un psihoemocionālā līdzsvara atjaunošana.

 

Pasākumā būs iespējams noklausīties emocionāli skaudro audiostāstu “Diagnoze – maniakālā depresija”, kuru veidojusi Karīna Tatarinova, skaņu režisors Ivars Ozols, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas Audiovizuālās komunikācijas Multimediju dizaina izglītības programmas audzēkņi. Audiostāsta tapšanu finansiāli atbalstīja Liepājas valstspilsētas pašvaldība, un tas veidots RSU Liepājas filiāles projekta “Skumju krustcelēs” ietvaros 2021. gadā.

 

Savā pieredzē, pārdomās un caur pašas radītajiem literārajiem tēliem dalīsies dzejniece, rakstniece un īso stāstu autore Jana Egle. Pasākuma noslēgumā muzikālu baudījumu sniegs dziesminieki Simona Rača-Rūce, Jānis Rūcis, kā arī Roberts Dinters.

Pasākumā ieeja ir bezmaksas, bet tā kā vietu skaits ir ierobežots, tad lūdzam reģistrēties, aizpildot reģistrācijas anketu. Pasākums ir piemērots interesentiem no 18 gadu vecuma. 

Reģistrācijas anketa pieejama šeit:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedsVP-UjQQb3EyiVB8-Ihlcrsx8IcW84ZMeVEsg7vtpBWfng/viewform?usp=sharing

 

FacebookTwitter